Servislerimiz

Şişli Arçelik Servisi Hizmetleri Nelerdir?

Şişli Arçelik Servisi-Hizmetler
Şişli Arçelik Servisi garantisi bitmiş Arçelik marka cihazlarınıza, 1 (bir) yıl garanti vererek gerekli servis veya bakım hizmetini gerçekleştirir. Uzun yıllardır servis hizmeti veren ve bu sektörde belirli bir yer edinen firmamız servis araçları ve deneyimli ustaları ile müşteri tarafından yapılan arıza çağrıları ve bakım isteklerine aynı gün müdahale ederek; hızlı ve kaliteli servis anlayışını siz müşterilerimize sunar.

Şişli Arçelik Beyaz Eşya Servisi


Şişli Arçelik Beyaz Eşya Servisi siz değerli müşterilerimize Arçelik marka beyaz eşyalarınız için servis, bakım ve yedek parça satış hizmetlerini sunar.
Arçelik beyaz eşyalar için verdiğimiz servis hizmetleri arasında – Arçelik Buzdolabı Servisi
– Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
– Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
– Arçelik Su Sebili Servisi
– Arçelik Fırın Servisi
– Arçelik Elektrik Süpürgesi Servisi
devamı…

Şişli Arçelik Klima Servisi


Şişli Arçelik Klima Servisi Arçelik marka klimalarınız için uzun yıllardır servis hizmeti sunar. Arçelik marka klimalarınıza 6 aylık periyotlarla klima bakımı yapıyoruz. Klimalarınız da oluşan arızalar da tamir ve parça temini hizmetleriyle birlikte; şirket veya ev içinde ki klima yer değişimlerinde ve taşınma ya da benzer durumlarda klima taşıma, klima demontaj ve demontaj (klima sökme takma) hizmetleri de vermekteyiz.
devamı…

Şişli Arçelik Kombi Servisi


Şişli Arçelik Kombi Servisi olarak müşterilerimize sonbahar aylarında kombi bakımı yaptırmalarını tavsiye ederiz. Kış gelmeden yapılacak kombi bakımları sizlere gelecek faturalarda büyük indirimler sağlar. Ayrıca arıza durumlarında servis hizmeti de sağlayan firmamız Şişli Arçelik kombi servisi, sizlere Arçelik marka kombileriniz için gereken tüm hizmetleri hızlı ve yerinde sunar.
devamı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.