Şişli Arçelik Klima Servisi

Şişli Arçelik Klima Servisi Arçelik marka klimalarınız için uzun yıllardır servis hizmeti sunmaktadır. Arçelik marka klimalarınıza 6 aylık periyotlarla klima bakımı yapıyoruz. Klimalarınız da oluşan arızalar da tamir ve parça temini hizmetleriyle birlikte; şirket veya ev içinde ki klima yer değişimlerinde ve taşınma ya da benzer durumlarda klima taşıma, klima demontaj ve demontaj (klima sökme takma) hizmetleri de vermekteyiz. Şişli Arçelik Klima Servisi yaptığı işlere 1 yıl servis garantisi verir. Şişli Arçelik Klima Servisi çağrı merkezine gelen genel klima şikayetleri “Klimam ısıtmıyor, klimam soğuk üflemiyor, klimam soğutmuyor, klimam su damlatıyor, klimamın kumandası çalışmıyor, iç ünite sesli çalışıyor, klima gazı azaldığı için çalışmıyor, klimadan sürekli ses geliyor, klimam sıcak yerine soğuk üflüyor, klima çok sesli çalışıyor.

Şişli Arçelik Servisi’nin klima servis hizmeti verdiği Arçelik Klima Çeşitleri :

Arçelik Split Tipi Klima Servisi
*Arçelik Standart Serisi Klima Servisi
*Arçelik Inverter Serisi Klima Servisi
*Arçelik Süper Invertech Serisi Klima Servisi
*Arçelik Active Power Serisi Klima Servisi
*Arçelik Active Plasma Plus Serisi Klima Servisi
*Arçelik Mirror Inverter Serisi Klima Servisi

Arçelik Kaset Tipi Klima Servisi
Arçelik Salon Tipi Klima Servisi

Firmamızın Teknik Servis atölyesinde Arçelik marka her model klima tamiri, orjinal yedek parça ve işçilik garantisi verilerek yapılmaktadır.

Arçelik klimalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını garantili olarak yapmaktayız.1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi ile hızlı ve gelişmiş servis ağımızla İstanbul Avrupa yakasında hizmetinizdeyiz. Bize ulaşmak için 0 212 231 12 31 numaralı telefondan Şişli Arçelik klima Servisi çağrı merkez numarasını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Şişli Arçelik Klima Servisi Hizmetleri

Arçelik Klima Montajı (Takma)
Arçelik Klima Demontajı (Sökme)
Arçelik Klima Yer Değişimi
Arçelik Klima Bakır Boru Tesisatı ve Değişimi
Arçelik Klima Bakımı
Arçelik Klima Tamiri
Arçelik Klima Yedek Parça Satışı
Arçelik Klima Kumanda Satışı
Arçelik Klima Gaz Dolumu

Müşterilerimizin istekleri bizim için önceliklidir. Şişli Arçelik Klima Servisi aradığınızda isterseniz arçelik klima servisi isteyin ya da arçelik klimanızla ilgili müşteri temsilcilerimizle görüşün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.